Godziny otwarcia
Pon - Pt: 8:00 - 19:00
Sob: 8:00 - 14:00

Nasz Gabinet

Gabinet Rehabilitacji Dzieci i Niemowląt to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o najmłodszych pacjentach. W naszym gabinecie do każdego dziecka podchodzimy indywidualne i kompleksowo, zapewniając najwyższy standard świadczonych usług. Personel tworzą doświadczeni specjaliści, którzy zajmą się Państwa dzieckiem i pomogą mu w jak najlepszy sposób wejść w dorosłe życie.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy ekspertami w prowadzeniu rehabilitacji dzieci i niemowląt w ujęciu o dwie dominujące koncepcje neurorozwojowe – metodę Vojty i NDT-Bobath.
W gabinecie zapewniamy kameralną, rodzinną atmosferę, tak aby mali pacjenci czuli się zawsze bezpiecznie.
Posiadamy nowoczesną salę do terapii wyposażoną w sprzęt do ćwiczeń na najwyższym poziomie.

Mgr Paulina Gudra

Jestem certyfikowaną terapeutką metody Vojty oraz metody NDT-Bobath. Specjalizuję się w rehabilitacji neurologicznej dzieci i niemowląt. Już od 10 lat pracuję z pacjentami pediatrycznymi. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych kursach i warsztatach. Praca z małymi pacjentami dostarcza mi wiele satysfakcji. Wielką radość daje mi możliwość obserwowania postępów u dzieci, jakie osiągamy wspólnie dzięki rehabilitacji. Każdy maluch, który wychodzi z gabinetu usprawniony to mój ogromny sukces.